التصنيفات
blog

Henry Ford postępuje zgodnie z wytycznymi przedstawionymi przez ACS.

Henry Ford postępuje zgodnie z wytycznymi przedstawionymi przez ACS.

Mile widziane są zbory wszystkich wyznań i wyznań.

Poprzez partnerstwo z FCNN zbory prowadzone są do udanego ministerstwa zdrowia przez Faith Community Pielęgniarkę, dokumentację internetową, komunikację internetową, zasady i procedury oraz projekty zdrowotne, takie jak zajęcia, projekty dotacji, grupy wsparcia i targi. Zgromadzenia mają ciągłe wsparcie w celu zapewnienia doskonałości w służbie i jasności celów opartych na społeczności przy jednoczesnym osiągnięciu mierzalnych wyników zdrowotnych.

FCNN zapewnia wsparcie przez:

 • Miesięczne wsparcie wsparcia Grupy
 • Kurs przygotowawczy (40 godzin z kredytami CE) oraz inne oferty i orientacja na kształcenie ustawiczne
 • Centra zasobów edukacyjnych
 • Wsparcie rozwoju zespołu zdrowotnego
 • Indywidualne mentoring przez koordynatorów pielęgniarki Faith Community

gdzie kupic rhino gold gel

Dane z ponad 50 zborów w ciągu ostatnich pięciu lat wykazało ponad 751 900 kontaktów grupowych w zakresie edukacji, badań przesiewowych i wsparcia oraz ponad 20 600 kontaktów indywidualnych ( 4 972 klientów) w celu opieki nad epizodycznymi i przewlekłymi chorobami. Siedemdziesiąt procent tych kontaktów ma 66 lat lub starsze. Pasterzy, chrześcijańskie dyrektorzy ds. Służb i edukacji oraz kongregantów śpiewają pochwały swoich pielęgniarek i zespołów zdrowotnych. Życie zostało uratowane, wsparcie zostało udzielone przewlekle chore i umierające, a promocja zdrowia poprzez zmiany stylu życia stały się priorytetem w większości naszych zborów. Wiele agencji społecznych szuka wsparcia i powiązań z naszymi zespołami FCNN i zgromadzeniami.

FCNN został pierwotnie sfinansowany z grantu z Sióstr Fundacji Charity. Kontynuowano przy wsparciu opieki zdrowotnej św. Józefa, Trinity Health i innych agencji przyznanych, w tym stanu Michigan. Jest teraz wspierany przez szpitale Henry’ego Forda Macomb. Henry Ford Macomb Hospitals, wcześniej St. Joseph’s Healthcare obsługuje mieszkańców hrabstwa Macomb od 1899 roku.

Aby uzyskać więcej informacji na temat sieci pielęgniarskiej społeczności Faith, skontaktuj się z Madelyn Humbert pod numerem (586) 263-2116 lub napisz do niej w [e-mail chroniony].

Aby poprosić o duchowe wsparcie dla hospitalizowanego pacjenta, skontaktuj się z wsparciem duchowym pod numerem (248) 722-6446. Aby obejrzeć nasze demo, kliknij tutaj lub przejdź do https://fcndocumentation.com

Dodatkowe informacje

 • Faith Community Parish Nursing Health Ministries

;

Jak powiedział kiedyś legenda baseballowa Yogi Berra: „To déjà vu od nowa”. Ich 40 i 50. XX wieku, o tym, kiedy zacząć-i jak często zdobyć-rutynowe mammogramy.

Jeśli jesteś zdezorientowany po dowiedzeniu się, że American College of Physicians opublikował niedawno nowe wytyczne sugerujące, że kobiety o średnim ryzyku starzejące się Od 50 do 74 powinien otrzymywać mammografie raz na dwa lata, nie jesteś sam.

Aby pomóc, eksperci z programu raka piersi Henry Ford Cancer Institute udzielają odpowiedzi na niektóre z najczęstszych pytań, jakie mają zostali zapytani przez pacjentów o badania przesiewowe w kierunku raka piersi.

Jakie są nowe zalecenia ACP dotyczące badań przesiewowych raka piersi?

 • W przypadku kobiet w wieku od 40 do 49 lat ACP sugeruje, że ACP sugeruje, że ACP sugeruje, że ACP sugeruje, że ACP Kobiety omawiają mammografię z lekarzem, powołując się na to, że potencjalne szkody przeważają nad korzyściami W większości kobiet w wieku od 40 do 49 lat.
 • W przypadku średnich ryzyka kobiet w wieku od 50 do 74 lat ACP sugeruje, że kobiety otrzymują mammograf co drugi rok. (lub z długością życia 10 lub mniej) klinicyści powinni zaprzestać badań przesiewowych w kierunku raka piersi.

W jaki sposób te nowe wytyczne różnią się od innych ustalonych przez American Cancer Society lub amerykańskie usługi zapobiegawcze Grupa zadaniowa?

W przeciwieństwie do ACP, American Cancer Society sugeruje, że kobiety powinny otrzymywać coroczne mammogramy od 45 roku Kontynuuj roczne badania przesiewowe lub otrzymuj jeden co drugi rok.

Podobnie jak ACP, USPSTF zaleca, aby dla kobiet w wieku od 40 do 49 lat otrzymanie mammogramu było indywidualną decyzją. USPSTF zaleca także dwuletnią eksplozję mammografii dla kobiet w wieku od 50 do 74 lat.

Jakich wytycznych obserwujesz w Henry Ford?

Wszystkie organizacje profesjonalne wspierają dostępność mammografii przesiewowej w wieku od 40 lat, Ale różnice między zaleceniami dotyczą tego, czy badanie jest upoważnione w określonym wieku, czy też powinna to być wspólna decyzja między pacjentem a lekarzem. Henry Ford postępuje zgodnie z wytycznymi przedstawionymi przez ACS.

„W Henry Ford zaczynamy dyskutować o mammografii w wieku 40 lat i uczestniczymy w wspólnym podejmowaniu decyzji o tym, czy zacząć mieć mammogramy” – mówi Diane George, D.O. , który prowadzi usługi podstawowej opieki zdrowotnej dla Henry Ford Medical Group. „Od 45 do 54 lat zalecamy coroczne mammogramy. Od 55 r. Zalecamy co 1 do 2 lat, a konkretne zalecenia są ponownie oparte na wspólnym podejmowaniu decyzji (które obejmują czynniki ryzyka i osobiste preferencje). Kontynuujemy ponad 75, gdy istnieje 10 -letnia długość życia. ”

Protokoły określone przez inne organizacje są również brane pod uwagę w celu rozwiązania dodatkowych problemów z kontrolą raka. Problemy te obejmują 1) rosnąca populacja kobiet w wieku 40–49 lat, co oznacza, że ​​objętość pacjentów z rakiem piersi w tym młodym przedziale wiekowym rośnie; oraz 2) tutaj w Metro Detroit populacja pacjentów ma silną różnorodność rasowo-etniczną, w tym około 30 procent Afroamerykanów. Kobiety z Afroamerykanów mają młodszy dystrybucja wieku dla raka piersi w porównaniu z białymi Amerykanami, w tym około dwukrotnego wyższego wskaźnika potrójnego ujemnego raka piersi (TNBC) we wszystkich kategoriach wiekowych, a wczesne wykrywanie TNBC wiąże się z lepszym wynikiem.

Czy nowe zalecenia ACP mogłyby wpłynąć na ochronę ubezpieczeniową dla kobiet o średnim ryzyku, które wybierają regularne mammogramy w wieku 40 lat? Nie. Zgodnie z ustawą o niedrogiej opiece, roczne koszty mammografii przesiewowej są pokryte dla kobiet rozpoczynających się w wieku 40 lat.

Czy istnieje ryzyko rozpoczęcia mammografii w wieku 50 lat? Jeśli wytyczne ACP zostaną powszechnie przyjęte, wielu lekarzy i ekspertów ds. Raka martwi się, że zwiększy się liczba młodszych kobiet i kobiet z Afroamerykanów, u których zdiagnozowano zaawansowane etapy raka piersi.

„ACP twierdzi, że wytyczne zaleca się, aby badania przesiewowe rozpoczęły się w wieku 40 lat ignorują„ niską częstość występowania raka piersi u kobiet w wieku poniżej 40 lat ” – mówi M.D., dyrektor obrazowania piersi w Henry Ford Health System . „W rzeczywistości większość raka in situ i prawie połowa wszystkich nowotworów piersi występuje u kobiet poniżej 60. roku „Częstość występowania raka piersi szczyci się w późnych latach czterdziestych u osób niebędących białych i lat sześćdziesiątych u białych kobiet. Podejście ACP może zaostrzyć różnice rasowe, które już istnieją w wynikach raka piersi. ”

Czy wytyczne ACP są odpowiednie dla większości kobiet, szczególnie te z rodzinną historią raka piersi w młodym wieku? Jessica Bensenhaver, M.D., dyrektor programu Onkologii Piersi w Henry Ford Cancer Institute, podkreśla, że ​​wytyczne ACP są przeznaczone tylko dla kobiet narażonych na raka piersi.

„Kobiety z dziedzicznym predyspozycją do raka piersi, a kobiety z wcześniejszymi wynikami biopsji piersi ujawniają, że są narażone na ryzyko raka piersi, powinny omówić zintensyfikowane strategie badań przesiewowych raka piersi, takie jak MRI piersi, oprócz corocznych mammografii mammografii , i mogą rozważyć rozpoczęcie badań mammografii w wieku poniżej 40 lat ”, mówi dr Bensenhaver.

Jakie są implikacje wytycznych ACP dla kobiet z Afroamerykanów? „Kobiety z Afroamerykanów częściej zdiagnozowano raka piersi w młodszym wieku i częściej zdiagnozują się agresywne formy choroby, takie jak potrójne ujemne rak piersi”, mówi dr Bensenhaver.

Jeśli zalecenia ACP są powszechnie przyjęte, przewiduje, że prawdopodobnie zobaczymy rozszerzenie luki śmiertelności z raka piersi, która już istnieje między Afroamerykanami i białymi kobietami z Ameryki Amerykanów.

są regularnymi sobą -Egzaminy Breast nadal ważne? Kobiety powinny nadal mieć ogólną świadomość wszelkich zmian w piersi.

„Mammogramy nie są idealne, a więc wszelkie zmiany raka piersi lub ustalenia wymagają szybkiej uwagi niezależnie od tego, kiedy przeprowadzono najnowszy mammogram”, mówi dr Bensenhaver.

Niektóre przykłady przykładów przykładów z przykładów przykładów tego Znaki niebezpieczeństwa raka piersi: nowa guzek, krwawe wyładowanie sutków, zapalne zmiany skóry piersi oraz łuszcząca się/zapalna skóra sutka-sutka.

Czy wczesne wykrycie przeważa nad ryzykiem wyników fałszywie dodatnich ? Podczas gdy nadmierna diagnoza, fałszywe pozytywy i związany z tym niepokój są kwestie, które należy wziąć pod uwagę, wiele grup, w tym American College of Radiology, Society of Breast Imaging, a nawet ACS, zgadzają się, że twierdzenia o nadmiernej diagnozy są zawyżone z powodu kluczowych wad metodologicznych w wielu badaniach .

„Wczesne wykrywanie jest naszą najlepszą bronią przeciwko śmiertelności raka piersi i znacznie przewyższa ryzyko wyników fałszywie dodatnich”, mówi dr Bensenhaver.

Nadal zmieszany? Porozmawiaj z lekarzem. Jeśli masz pytania o to, jakie badania przesiewowe raka są dla Ciebie odpowiednie oraz kiedy i jak często powinieneś je robić, rozmowa z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej jest najlepszym miejscem na rozpoczęcie. Może on omówić twoje osobiste ryzyko raka i wszelkie potencjalne wady przesiewowe, abyś mógł podjąć najbardziej świadomą decyzję o swoim zdrowiu.

„Badania przesiewowe raka piersi, jako środek wczesnego wykrywania raka, ma zasadnicze znaczenie dla udanych wyników leczenia i będziemy nadal zalecać, aby pacjenci rozpoczęli dyskusję na temat corocznych badań przesiewowych mammografii w wieku 40 lat”, mówi dr Bensenhaver.

Powiązany temat: 7 Ważnych pokazów każdy mężczyzna powinien umówić się na wizytę z lekarzem Henry’ego Forda, odwiedzić Henryford.com lub zadzwoń pod numer 1-800 Henryford (436-7936). Potrzebujesz lekarza podstawowej opieki zdrowotnej? Znajdź jeden na henryford.com/findadoc.

Dr. Diane George jest specjalistką ds. Medycyny rodzinnej i dyrektorem medycznym podstawowej opieki zdrowotnej z Henry Ford Medical Group. Widzi pacjentów w każdym wieku w Henry Ford Medical Center – Lakeside in Sterling Heights.

Dr. Jessica Bensenhaver prowadzi program raka piersi Henry Ford Cancer Institute i jest chirurgicznym onkologiem, który widzi pacjentów w szpitalu Henry Ford w Detroit, Henry Ford Wyandotte Hospital i Henry Ford West Bloomfield Hospital.

Dr. Sabala Mandava jest certyfikowanym przez zarządem radiologa i jest dyrektorem oddziału obrazowania piersi w Henry Ford Health System.

Kategorie: Feelwell

Tagi: rak, raka piersi, kobiety. , Jessica Bensenhaver, Sabala Mandava, Diane George

Uzyskaj opiekę, której potrzebujesz

Już jako pacjent Henry Forda?

Dla najlepszego doświadczenia, obecni pacjenci z Henry’ego Forda mogą poprosić i Samo-harmonogram wizytów za pośrednictwem Henry’ego Forda Mycharta. Zaloguj się do MyChart

Jeśli masz awarię, zadzwoń pod numer 911 lub idź do najbliższej izby przyjęć. Procesy Henry’ego Forda mają osobne obszary opieki dla osób z objawami Covid-19.

Inne opcje opieki

 • harmonogram online
 • Kliniki chodzenia lub pilnej opieki
 • Wizyty wideo na żądanie
 • Zaplanowane wizyty wideo

Testowanie Covid

Henry Ford oferuje tylko testy Covid dla uznanych pacjentów, którzy zostali skierowani do testowania przez lekarza. Wiele lokalizacji w Michigan oferuje wygodne, bezpłatne testy. Znajdź blisko siebie witrynę testową Covid i dowiedz się więcej o tym, kiedy zostać przetestowanym.

Poproś o nową wizytę pacjenta

Z powodu braków personelu, doświadczamy opóźnień w planowaniu wizyty. Doceniamy twoją cierpliwość. Użyj MyChart, aby zaplanować i poprosić o spotkania na najkrótszy czas oczekiwania. Możesz także wypełnić poniższy formularz lub zadzwonić:

 • Pacjenci z południowo-wschodniej Michigan: (800) 436-7936
 • Pacjenci z Jackson lub South Central Michigan: (517) 205-4800
 • Czy byłeś kiedyś w lokalizacji Henry’ego Forda? * Powód spotkania * Imię specjalność * Imię lekarza (jeśli jest znane) Preferowane daty i czas Preferowany Lokalizacja * Inne lokalizacja Imię * Nazwisko * Data urodzenia Wpisz MM/DD/ROYY Format * Adres * Miasto * Stan/Prowincja * Kod zip/kod pocztowy/ Kod pocztowy * Telefon * E -mail * Nazwa ubezpieczenia i numer subskrybenta * Nazwa kontaktu Uwierzytelnianie DemandConnect.FORM pacjent

  To ekscytujący czas w historii.